| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 177.30 см |
| WIDTH | 54.70 см |
| DEPTH | 56.80 см |
| NET VOLUME | 262 L |
| COLOUR | БЯЛ |
| Brand | MIDEA |
| MODEL: | MDRB369FGE01 |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 177.30 см |
| WIDTH: | 54.70 см |
| DEPTH: | 56.80 см |
| NET VOLUME: | 262 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 197 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 65 L |
| COLOUR: | БЯЛ |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 204 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 39.0 dB |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6954903819723 |


























