| HEIGHT | 85.00 см |
| WIDTH | 55.00 см |
| DEPTH | 58.00 см |
| NET VOLUME | 109 L |
| Brand | CANDY |
| MODEL: | COHS 45 EW |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 55.00 см |
| DEPTH: | 58.00 см |
| NET VOLUME: | 109 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 95 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 14 L |
| INTERNAL FREEZER: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| LED LIGHTING: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 139 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 40.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8059019088693 |










