| HEIGHT | 85.00 см |
| WIDTH | 55.00 см |
| DEPTH | 60.70 см |
| NET VOLUME | 112 L |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | Re 1401 |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 55.00 см |
| DEPTH: | 60.70 см |
| NET VOLUME: | 112 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 97 L |
| CAPACITY FREEZER COMPARTMENT: | 15 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 142 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 37.0 dB |
| WARRANTY: | 2+8 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4016803094753 |
















