| TYPE | FREEZER ABOVE |
| HEIGHT | 161.00 см |
| WIDTH | 54.00 см |
| DEPTH | 57.40 см |
| NET VOLUME | 250 L |
| COLOUR | БЯЛ |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | RDSA 280 K40WN |
| TYPE: | FREEZER ABOVE |
| HEIGHT: | 161.00 см |
| WIDTH: | 54.00 см |
| DEPTH: | 57.40 см |
| NET VOLUME: | 250 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 204 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 46 L |
| COLOUR: | БЯЛ |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 183 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 37.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8690842621741 |












