| TYPE | FREEZER ABOVE |
| HEIGHT | 185.20 см |
| WIDTH | 79.40 см |
| DEPTH | 72.60 см |
| NET VOLUME | 553 L |
| COLOUR | ИНОКС |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | HISENSE |
| MODEL: | RT728N4WCE1 |
| TYPE: | FREEZER ABOVE |
| HEIGHT: | 185.20 см |
| WIDTH: | 79.40 см |
| DEPTH: | 72.60 см |
| NET VOLUME: | 553 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 434 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 119 L |
| COLOUR: | ИНОКС |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| DISPENSER: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 275 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 39.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 6921727076878 |














