| HEIGHT | 177.80 см |
| WIDTH | 54.0 см |
| DEPTH | 54.5 см |
| NET VOLUME | 271 L |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | BCSA 285 K4SN |
| HEIGHT: | 177.80 см |
| WIDTH: | 54.0 см |
| DEPTH: | 54.5 см |
| NET VOLUME: | 271 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 193 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 78 L |
| INVERTER COMPRESSOR: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 225 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 35.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8690842379376 |














