| HEIGHT | 177.20 см |
| WIDTH | 54.1 см |
| DEPTH | 54.8 см |
| NET VOLUME | 267 L |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | KIV86NSF0 |
| HEIGHT: | 177.20 см |
| WIDTH: | 54.1 см |
| DEPTH: | 54.8 см |
| NET VOLUME: | 267 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 183 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 84 L |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | F |
| MOISTURE ZONE: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 286 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 39.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242005202171 |






























