| HEIGHT | 81.90 см |
| WIDTH | 59.7 см |
| DEPTH | 55.6 см |
| NET VOLUME | 106 L |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | URd 3601 |
| HEIGHT: | 81.90 см |
| WIDTH: | 59.7 см |
| DEPTH: | 55.6 см |
| NET VOLUME: | 106 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 92 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 14 L |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 115 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 34.0 dB |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 9005382259559 |


























