| HEIGHT | 193.50 см |
| WIDTH | 55.8 см |
| DEPTH | 54.8 см |
| NET VOLUME | 290 L |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | NEFF |
| MODEL: | KI7962FD0 |
| HEIGHT: | 193.50 см |
| WIDTH: | 55.8 см |
| DEPTH: | 54.8 см |
| NET VOLUME: | 290 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 215 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 75 L |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| WINERACK: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 184 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 34.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242004271895 |





























