| HEIGHT | 193.50 см |
| WIDTH | 69.0 см |
| DEPTH | 55.0 см |
| NET VOLUME | 389 L |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | BRB38G705EWWEF |
| HEIGHT: | 193.50 см |
| WIDTH: | 69.0 см |
| DEPTH: | 55.0 см |
| NET VOLUME: | 389 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 289 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 100 L |
| INVERTER COMPRESSOR: | Yes |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 258 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 35.0 dB |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8806095458151 |
























