| HEIGHT | 85.80 см |
| WIDTH | 142.80 см |
| DEPTH | 74.60 см |
| NET VOLUME | 440 L |
| LOCK | Yes |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | FH43EAW |
| HEIGHT: | 85.80 см |
| WIDTH: | 142.80 см |
| DEPTH: | 74.60 см |
| NET VOLUME: | 440 L |
| NUMBERS OF BASKETS: | 2 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| LOCK: | Yes |
| SOUND POWER LEVEL: | 40.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3838782813504 |







