| CABLE LENGHT | 3.0 m |
| Brand | VIVANCO |
| MODEL: | 33725 COAX 3M |
| TYPE: | COAXIAL |
| LENGTH: | 3.00 m |
| COLOUR: | БЯЛО |
| CABLE LENGHT: | 3.0 m |
| EAN | 4008928337259 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" in 4 days
| CABLE LENGHT | 3.0 m |
| Brand | VIVANCO |
| MODEL: | 33725 COAX 3M |
| TYPE: | COAXIAL |
| LENGTH: | 3.00 m |
| COLOUR: | БЯЛО |
| CABLE LENGHT: | 3.0 m |
| EAN | 4008928337259 |