| POWER | 700.00 W |
| COFFEE JUG CAPACITY | 0.7 |
| WATER TANK CAPACITY | 0.35 ml |
| Brand | HAIER |
| MODEL: | HMB5A 011 |
| POWER: | 700.00 W |
| JUG TYPE: | PLASTIC |
| COFFEE JUG CAPACITY: | 0.7 |
| WATER TANK CAPACITY: | 0.35 ml |
| INDICATORS: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| HEIGHT: | 253.00 мм |
| WIDTH: | 162.00 мм |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.000 kg |
| EAN | 8059019065786 |









