| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 64 GB |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | MICROSD EXTREME PLUS 64GB 170M |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 64 GB |
| CLASS: | 10 U3 А2 V30 XC-I |
| READ SPEED: | ДО 170MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 619659169473 |








| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 64 GB |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | MICROSD EXTREME PLUS 64GB 170M |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 64 GB |
| CLASS: | 10 U3 А2 V30 XC-I |
| READ SPEED: | ДО 170MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 619659169473 |