| KIND | 3 in 1 |
| TYPE | ЛАЗЕРНО УСТРОЙСТВО |
| PAPER FORMAT | ДО А4 |
| PRINTING SPEED BLACK | ДО 29 СТР./ МИН. |
| Brand | HP |
| MODEL: | MFP M234dw /6GW99F |
| KIND: | 3 in 1 |
| TYPE: | ЛАЗЕРНО УСТРОЙСТВО |
| PAPER FORMAT: | ДО А4 |
| PRINT TYPE: | BLACK-WHITE |
| PRINT RESOLUTION: | ДО 600 X 600 DPI |
| PRINTING SPEED BLACK: | ДО 29 СТР./ МИН. |
| SCAN RESOLUTION: | UP TO 600 X 600 DPI |
| COPY RESOLUTION: | UP TO 600 X 600 DPI |
| WIRELESS PRINTING: | Yes |
| NUMBER OF COPIES FROM ORIGINAL: | 1-99 |
| SCALE: | 25 - 400% |
| COPY WITHOUT PC: | Yes |
| MEMORY: | 64 MB |
| CONSUMMATIVE: | 135A(W1350A), 135X(W1350X) |
| AUTO PAPER LOADING: | No |
| INTERFACE: | USB 2.0, LAN, WI-FI |
| MONTHLOADING: | ДО 20000 СТРАНИЦИ |
| BIPARTITEPRINT: | Yes |
| DIRECTPRINTING: | Yes |
| BORDLESSPRINTING: | No |
| CAPACITY: | 150 ЛИСТА |
| DISPLAY: | 1.27"(3.2 cm) монохромен, Icon |
| USB CABLE IN THE PACKAGE: | No |
| WARRANTY: | 12 MONTHS |
| EAN | 194850664199 |















