| RESOLUTION | 20.2 MPx |
| OPTICALZOOM | 12 |
| DISPLAY SIZE INCH | 3.0 " |
| Brand | CANON |
| MODEL: | IXUS 285 HS A BLACK |
| RESOLUTION: | 20.2 MPx |
| OPTICALZOOM: | 12 |
| DISPLAY SIZE INCH: | 3.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 7.6 см |
| TYPE OF SENSOR: | 1/2.3" CMOS |
| EFFECTIVE PIXELS: | 20.2MP |
| ISO SENSETIVITY: | 80/3200 |
| MEMORY CARD TYPE: | SD/SDHC/SDXC |
| WATERRESISTANT: | No |
| WI-FI: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8714574693187 |








