| TYPE | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL | ИНОКС |
| COVER | ГЛАДКО |
| LENGTH | 650.00 мм |
| WIDTH | 500.00 мм |
| DEPTH-MM | 190.00 мм |
| Brand | TEKA |
| MODEL: | SUPER BOWL 1C 65X50X19 ДЯСНА |
| TYPE: | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL: | ИНОКС |
| COVER: | ГЛАДКО |
| LENGTH: | 650.00 мм |
| WIDTH: | 500.00 мм |
| DEPTH-MM: | 190.00 мм |
| COLOUR: | ИНОКС |
| DRAINER: | Yes |
| TAPHOLE: | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЯ НА МАТЕРИАЛ |
| EAN | 8421152030882 |






