| POWER | 800 W |
| SPEED LEVELS | 6 |
| BODY MATERIAL | METAL |
| Brand | KENWOOD |
| MODEL: | KZM35.000GY |
| TYPE: | KITCHEN MACHINE |
| POWER: | 800 W |
| SPEED LEVELS: | 6 |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| PULSE FUNCTION: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 8.260 kg |
| EAN | 5011423008363 |














