| MATERIAL | ПДЧ |
| LENGTH | 600.00 мм |
| WIDTH | 600.00 мм |
| HEIGHT | 500.00 мм |
| Brand | EKO |
| MODEL: | РАХОВЕЦ 60 СМ. |
| MATERIAL: | ПДЧ |
| COLOUR: | ДЪБ СОНОМА |
| LENGTH: | 600.00 мм |
| WIDTH: | 600.00 мм |
| HEIGHT: | 500.00 мм |









15.00 € / 29.34 лв. i
"" in 7 days
| MATERIAL | ПДЧ |
| LENGTH | 600.00 мм |
| WIDTH | 600.00 мм |
| HEIGHT | 500.00 мм |
| Brand | EKO |
| MODEL: | РАХОВЕЦ 60 СМ. |
| MATERIAL: | ПДЧ |
| COLOUR: | ДЪБ СОНОМА |
| LENGTH: | 600.00 мм |
| WIDTH: | 600.00 мм |
| HEIGHT: | 500.00 мм |