| GARDEN TOOL TYPE | ЛОПАТКА |
| TOTAL LENGTH | 325.00 мм |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | 8951 |
| GARDEN TOOL TYPE: | ЛОПАТКА |
| TOTAL LENGTH: | 325.00 мм |
| WORKING WIDTH: | 60 мм |
| HANDLE: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.200 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | . |
| EAN | 4078500023658 |






2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| GARDEN TOOL TYPE | ЛОПАТКА |
| TOTAL LENGTH | 325.00 мм |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | 8951 |
| GARDEN TOOL TYPE: | ЛОПАТКА |
| TOTAL LENGTH: | 325.00 мм |
| WORKING WIDTH: | 60 мм |
| HANDLE: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.200 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | . |
| EAN | 4078500023658 |