| POWER | 75.00 W |
| FORMING TEMPERATURE | ОТ 150 ДО 210°C |
| NUMBER OF ATTACHMENTS | 3 |
| Brand | ROWENTA |
| MODEL: | CF4620E0 |
| TYPE: | CURLER |
| POWER: | 75.00 W |
| FORMING TEMPERATURE: | ОТ 150 ДО 210°C |
| NUMBER OF ATTACHMENTS: | 3 |
| COVER: | Керамично |
| LED DISPLAY: | Yes |
| TEMPERATURE CONTROL: | Yes |
| DIRECTIONS OF ROTATION: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.992 kg |
| EAN | 3121040093719 |










