| POWER | 100 W |
| Brand | MUHLER |
| MODEL: | MV-109 |
| POWER: | 100 W |
| DRY FOOD SETTINGS: | Yes |
| MOIST FOOD SETTINGS: | Yes |
| SEAL ONLY FUNCTION: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.560 kg |
| EAN | 3800173802213 |






i
"" Today
| POWER | 100 W |
| Brand | MUHLER |
| MODEL: | MV-109 |
| POWER: | 100 W |
| DRY FOOD SETTINGS: | Yes |
| MOIST FOOD SETTINGS: | Yes |
| SEAL ONLY FUNCTION: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.560 kg |
| EAN | 3800173802213 |