| SPEED LEVELS | 2 |
| CUP | Yes |
| CUP CAPACITY | 500 ml |
| Brand | MUHLER |
| MODEL: | FMX-277S |
| SPEED LEVELS: | 2 |
| CUP: | Yes |
| CUP CAPACITY: | 500 ml |
| CUP MATERIAL: | METAL |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.250 kg |
| EAN | 3800173801728 |






i
"" Today
| SPEED LEVELS | 2 |
| CUP | Yes |
| CUP CAPACITY | 500 ml |
| Brand | MUHLER |
| MODEL: | FMX-277S |
| SPEED LEVELS: | 2 |
| CUP: | Yes |
| CUP CAPACITY: | 500 ml |
| CUP MATERIAL: | METAL |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.250 kg |
| EAN | 3800173801728 |