| POWER | 450 W |
| SPEED LEVELS | 5 |
| TURBOFUNCTION | Yes |
| Brand | ARIETE |
| MODEL: | VINTAGE CELESTE |
| POWER: | 450 W |
| SPEED LEVELS: | 5 |
| RELEASE BUTTON: | Yes |
| TURBOFUNCTION: | Yes |
| LIGHTS DOUGH BEATERS: | Yes |
| ATTACHMENTS FOR HEAVY DOUGH: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.230 kg |
| EAN | 8003705123212 |




















