| POWER | 600 W |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | HT650E38 |
| POWER: | 600 W |
| LIGHTS DOUGH BEATERS: | Yes |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.640 kg |
| EAN | 3016667245729 |










i
"" Today
| POWER | 600 W |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | HT650E38 |
| POWER: | 600 W |
| LIGHTS DOUGH BEATERS: | Yes |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.640 kg |
| EAN | 3016667245729 |