| ENGINE DISPLACEMENT | 45.0 см3 |
| RATED POWER | 2.30 КС |
| BAR LENGTH | 40.00 см |
| Brand | DAEWOO |
| MODEL: | DCS4516 |
| ENGINE DISPLACEMENT: | 45.0 см3 |
| RATED POWER: | 2.30 КС |
| BAR LENGTH: | 40.00 см |
| CAPACITY OF FUEL TANK: | 0.55 L |
| CAPACITY OF OIL TANK: | 260 ml |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 7799034004063 |










