| POWER | 1090 W |
| BOWL CAPACITY | 4.80 L |
| PRESET PROGRAMS | 10 |
| DELAY | Yes |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | CY754830 TURBO CUISINE |
| TYPE: | COMBINED MULTICOOKER |
| POWER: | 1090 W |
| BOWL CAPACITY: | 4.80 L |
| PRESET PROGRAMS: | 10 |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| DELAY: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 7.500 kg |
| EAN | 3045387245153 |









