| PROCESSOR - CPU | AMD RYZEN 7 |
| PROCESSOR MODEL | AMD RYZEN 7 7735HS |
| CPU FREQUENCY | ДО 4.75 GHZ |
| CORES | 8 |
| THREADS | 16 |
| GRAPHICS CARD - GPU | AMD RADEON 680M GRAPHICS |
| POWER SUPPLY - PSU | 90 W |
| RAM | 8+8 GB |
| Brand | LENOVO |
| MODEL: | AIO 27ARR9 F0HQ001CBG |
| PROCESSOR - CPU: | AMD RYZEN 7 |
| PROCESSOR MODEL: | AMD RYZEN 7 7735HS |
| CPU FREQUENCY: | ДО 4.75 GHZ |
| CORES: | 8 |
| THREADS: | 16 |
| GRAPHICS CARD - GPU: | AMD RADEON 680M GRAPHICS |
| POWER SUPPLY - PSU: | 90 W |
| RAM: | 8+8 GB |
| RAM FREQUENCY: | 4800 MHz |
| SSD: | 1000 GB |
| DRIVE TYPE: | SSD M.2 2280 |
| MOTHERBOARD PORTS 1: | 3X USB-A, 1X USB-C, LAN, AUX |
| MOTHERBOARD PORTS 2: | 1XHDMI-IN 1.4, 1X HDMI-OUT 2.1 |
| CASE PORTS: | No |
| DISPLAY: | 27" IPS Матов 1920x1080 |
| KEYBOARD: | Yes |
| MOUSE: | Yes |
| BLUETOOTH: | Yes |
| WLAN: | Yes |
| OS: | WINDOWS 11 |
| OPTICAL DRIVE: | No |
| Gaming: | No |
| NOTE: | CAMERA 5 MP |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 197530474965 |















