| EFFECTIVE AREA TO | 60.00 m² |
| DRAINAGE OPTION | Yes |
| HUMIDITY REGULATION | Yes |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-91212 |
| MAX POWER: | 160 |
| EFFECTIVE AREA TO: | 60.00 m² |
| NOISE LEVEL: | 36.00 dB(A) |
| DEHUMIDIFICATION PER 24H: | 12 L/24H |
| CAPACITY OF CONTAINER: | 2.00 L |
| REFRIGERANT: | R290 |
| DRAINAGE OPTION: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| MOISTURE SENSOR: | Yes |
| HUMIDITY REGULATION: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| IONIZATION: | Yes |
| AUTOMATIC MODE: | Yes |
| UV-C STERILIZATION: | No |
| REMOTE CONTROL: | No |
| AUTO POWER OFF: | Yes |
| SLEEP MODE: | No |
| AIR PURIFICATION: | No |
| DRYING MODE: | Yes |
| DRAIN HOSE INCLUDED: | No |
| CABLE LENGHT: | 2.0 м |
| CONSUMABLES: | No |
| HEIGHT: | 44.00 см |
| WIDTH: | 27.50 см |
| LENGTH: | 21.20 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 5202561524741 |















