| MAXPOWER-W | 9.0 W |
| SOCKET | E27 |
| Brand | OSRAM |
| MODEL: | SMART+ RGB 9.0W 806 LM |
| TYPE: | СМАРТ КРУШКА |
| MAXPOWER-W: | 9.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS: | A+ |
| DIMMABLE: | Yes |
| COLOUR TEMPERATURE: | RGB |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION: | СЪВМЕСТИМО С AMAZON ALEXA |
| EAN | 4099854461286 |


