| CAPACITY OF CONTAINER | 0.28 L |
| HUMIDITY REGULATION | No |
| AUTO POWER OFF | Yes |
| Brand | XMART |
| MODEL: | BONFIRE |
| MAX POWER: | 5 |
| WORK LEVELS: | 2 |
| CAPACITY OF CONTAINER: | 0.28 L |
| VAPORIZER TECHNOLOGY: | COLD STEAM |
| DISPLAY: | No |
| AROMA FUNCTION: | Yes |
| HUMIDITY REGULATION: | No |
| AUTOMATIC MODE: | No |
| AUTO POWER OFF: | Yes |
| IONIZATION: | No |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 1.0 м |
| CONSUMABLES: | Yes |
| HEIGHT: | 20.30 см |
| WIDTH: | 15.20 см |
| LENGTH: | 15.20 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800202098679 |





