| POWER CONSUMPTION | 650 W |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| Brand | CIMEX |
| MODEL: | X5N |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 650 W |
| SUITABLE FOR: | PROFFESIONAL USE |
| ADDITIONAL ACCESSORIES: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 2000000032788 |










2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| POWER CONSUMPTION | 650 W |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| Brand | CIMEX |
| MODEL: | X5N |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 650 W |
| SUITABLE FOR: | PROFFESIONAL USE |
| ADDITIONAL ACCESSORIES: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 2000000032788 |