| LENGTH | 650.00 мм |
| WIDTH | 400.00 мм |
| COLOUR | РАЗЛИЧНИ ЦВЕТОВЕ |
| DESIGN | РАЗЛИЧНИ ДЕСЕНИ |
| Brand | TONI BAD |
| MODEL: | СИМПА |
| LENGTH: | 650.00 мм |
| WIDTH: | 400.00 мм |
| WEIGHT: | 230 г |
| COLOUR: | РАЗЛИЧНИ ЦВЕТОВЕ |
| DESIGN: | РАЗЛИЧНИ ДЕСЕНИ |
| ADDITIONAL INFORMATION: | НЕХЛЪЗГАЩА |
| EAN | 4007383702923 |


