| STORAGE FOR ACCESSORIES | Yes |
| Brand | KARCHER |
| MODEL: | WD 6 PS |
| TYPE: | WET-DRY |
| MAXPOWER-W: | 1300.0 W |
| WEIGHT: | 11.600 kg |
| CONTAINER MATERIAL: | METAL |
| STORAGE FOR ACCESSORIES: | Yes |
| PIPE MATERIAL: | METAL |
| COLOUR: | ЖЪЛТ |
| CONTAINER CAPACITY: | 30000.0 ml |
| EAN | 4054278661810 |











