| POWER CONSUMPTION | 500 W |
| CUTTING DEPTH IN WOOD | 65 мм |
| SPEED CONTROL | No |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | PST 650 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 500 W |
| POWER OUTPUT: | 300 W |
| CUTTING DEPTH IN WOOD: | 65 мм |
| CUTTING DEPTH IN STEEL: | 4 мм |
| IDLE SPEED 1/min: | 3100 |
| SPEED CONTROL: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.700 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| ADDITIONAL ACCESSORIES: | No |
| WARRANTY: | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| MODEL: | PST 650 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 500 W |
| POWER OUTPUT: | 300 W |
| CUTTING DEPTH IN WOOD: | 65 мм |
| CUTTING DEPTH IN STEEL: | 4 мм |
| IDLE SPEED 1/min: | 3100 |
| SPEED CONTROL: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.700 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| ADDITIONAL ACCESSORIES: | No |
| WARRANTY: | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3165140653275 |





