| TOTAL POWER | 3.2 W |
| RADIO TUNER | FM |
| REMOTE CONTROL | No |
| Brand | JVC |
| MODEL: | RC-E451W |
| TOTAL POWER: | 3.2 W |
| PLAY MODES: | CD, CD-R/RW, MP3 |
| CASSETTE DECK: | Yes |
| RADIO TUNER: | FM |
| DIGITAL TUNER: | Yes |
| STATION PRESETS: | 30 |
| USB: | Yes |
| STEREO JACK: | Yes |
| REMOTE CONTROL: | No |
| WEIGHT: | 1.7 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4975769025013 |









