| SANDPAPER FOR | ЕКСЦЕНТЪРШЛАЙФ |
| GRIT | 120 |
| DIAMETER MM | 125.00 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | К 120 |
| SANDPAPER FOR: | ЕКСЦЕНТЪРШЛАЙФ |
| GRIT: | 120 |
| DIAMETER MM: | 125.00 мм |
| EAN | 3165140416122 |





1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| SANDPAPER FOR | ЕКСЦЕНТЪРШЛАЙФ |
| GRIT | 120 |
| DIAMETER MM | 125.00 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | К 120 |
| SANDPAPER FOR: | ЕКСЦЕНТЪРШЛАЙФ |
| GRIT: | 120 |
| DIAMETER MM: | 125.00 мм |
| EAN | 3165140416122 |