| SANDPAPER FOR | ВИБРОШЛАЙФ |
| GRIT | 40 |
| LENGTH | 185.00 мм |
| WIDTH | 93.00 мм |
| Brand | BOSCH |
| SANDPAPER FOR: | ВИБРОШЛАЙФ |
| GRIT: | 40 |
| LENGTH: | 185.00 мм |
| WIDTH: | 93.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЗЪРНЕНОСТ 40/60/80/120 |
| EAN | 3165140416139 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| SANDPAPER FOR | ВИБРОШЛАЙФ |
| GRIT | 40 |
| LENGTH | 185.00 мм |
| WIDTH | 93.00 мм |
| Brand | BOSCH |
| SANDPAPER FOR: | ВИБРОШЛАЙФ |
| GRIT: | 40 |
| LENGTH: | 185.00 мм |
| WIDTH: | 93.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЗЪРНЕНОСТ 40/60/80/120 |
| EAN | 3165140416139 |