| SANDPAPER FOR | ЕКСЦЕНТЪРШЛАЙФ |
| FOR SANDING OF | ДЪРВО |
| GRIT | 60 |
| DIAMETER MM | 125.00 мм |
| Brand | RAIDER |
| SANDPAPER FOR: | ЕКСЦЕНТЪРШЛАЙФ |
| FOR SANDING OF: | ДЪРВО |
| GRIT: | 60 |
| DIAMETER MM: | 125.00 мм |
| EAN | 3800123135545 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| SANDPAPER FOR | ЕКСЦЕНТЪРШЛАЙФ |
| FOR SANDING OF | ДЪРВО |
| GRIT | 60 |
| DIAMETER MM | 125.00 мм |
| Brand | RAIDER |
| SANDPAPER FOR: | ЕКСЦЕНТЪРШЛАЙФ |
| FOR SANDING OF: | ДЪРВО |
| GRIT: | 60 |
| DIAMETER MM: | 125.00 мм |
| EAN | 3800123135545 |