| TYPE | OVER-EAR |
| SOUND CONTROL | Yes |
| Brand | A4 |
| MODEL: | BLOODY MR720 RGB Multi Mode |
| CONNECTION TYPE: | WIRELESS |
| TYPE: | OVER-EAR |
| FREQUENCY RANGE: | 20 Hz - 20 kHz |
| IMPEDANCE: | 16 Ω |
| MICROHPONE: | Yes |
| SENSITIVITY: | 105 dB |
| SOUND CONTROL: | Yes |
| INTERFACE: | USB A/C, Bluetooth, 3.5 mm AUX |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4711421983693 |





















