| TYPE | СТЕРЕО |
| SOUND CONTROL | No |
| Brand | EDIFIER |
| MODEL: | K5000 USB |
| CONNECTION TYPE: | WITH CABEL |
| TYPE: | СТЕРЕО |
| FREQUENCY RANGE: | 20 Hz - 20 kHz |
| IMPEDANCE: | 32 Ω |
| MICROHPONE: | Yes |
| SENSITIVITY: | 91 dB |
| SOUND CONTROL: | No |
| CABLE LENGHT: | 2.8 м |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6923520242566 |










