Гейминг слушалки Genesis Toron 531
Това е изцяло нов, универсален модел с 50-милиметрови драйвери, настроени да ви дадат предимство във всяка ситуация. И това не е всичко. Свържете я към всяка платформа, говорете и играйте с часове благодарение на издръжливия и удобен дизайн, създаден за взискателни хора.


ЗВУК, КОЙТО ЩЕ ВИ ИЗНЕНАДА
Запознайте се с Genesis Toron 531 - слушалки, които ви позволяват да чувате повече. Всичко това благодарение на 50-милиметровите драйвери, способни да възпроизвеждат честоти с по-широк обхват, и като резултат - да предлагат по-детайлен и балансиран звук без преувеличени баси. В комбинация с по-вярното възпроизвеждане на пространството, това ще ви помогне да откриете по-бързо противника си, като същевременно предоставя това, което очаквате от слушалките - мощност, детайлност и динамика.


БЕЗ БОЛКА В ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА ЧАСОВЕ
Дишащият и мек материал от вътрешната страна на лентата за глава ще осигури оптимална температура и ще сведе до минимум риска от изпотяване. Не са за изпускане и удобните, наподобяващи кожа наушници от мемори пяна с текстилен горен слой - те не само се приспособяват към потребителя и запомнят формата на главата, но и съчетават най-добрите характеристики на наушниците от кожа (заглушаване на звука) и плат (максимален комфорт при контакт с кожата). Ще намерите и допълнителен комплект изцяло текстилни подложки, които да ви подкрепят в горещите дни.

ЕФЕКТИВНА КОМУНИКАЦИЯ
Общувайте по-ефективно с динамичен микрофон с честотна характеристика 100 - 10000 Hz. Лесно го регулирайте според предпочитанията си с гъвкавото гъвкаво рамо. Искате да го изключите? Ще го видите с едно движение, като използвате контролера на кабела. А ако използвате външен кондензаторен микрофон, микрофонът Genesis Toron 531 може да бъде свален само за секунда, което намалява теглото на слушалките.

МУЛТИПЛАТФОРМА, КОЯТО ЩЕ ВИ ХАРЕСА
Играйте където искате и на каквото искате. Genesis Toron 531 е мултиплатформена слушалка. Това означава, че можете лесно да я свържете към смартфон, конзола и всяко друго устройство, оборудвано с 3,5-милиметров конектор. Ще направите това с помощта на включения в комплекта кабел. Нещо повече, напълно разглобяемият кабел и микрофонът ще ви улеснят при транспортирането, а допълнителният контролер ще ви улесни при управлението, независимо къде се намирате. В комплекта ще намерите и 1,5-метров разклонител, който ще ви позволи да свържете слушалките към компютър, оборудван с отделен жак за микрофон и слушалки.

| TYPE | OVER-EAR |
| SOUND CONTROL | Yes |
| Brand | GENESIS |
| MODEL: | TORON 531 WHITE NSG-2339 |
| CONNECTION TYPE: | WITH CABEL |
| TYPE: | OVER-EAR |
| FREQUENCY RANGE: | 20 Hz - 20 kHz |
| IMPEDANCE: | 32 Ω |
| MICROHPONE: | Yes |
| SENSITIVITY: | 95 dB |
| SOUND CONTROL: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 1.0 м |
| INTERFACE: | AUX 3.5 mm |
| Gaming: | Yes |
| COLOUR: | WHITE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5901969449570 |























