| DISPLAY SIZE INCH | 1.82 " |
| NFC | No |
| MICROHPONE | Yes |
| SPO2 | Yes |
| Brand | HUAWEI |
| MODEL: | WATCH FIT 3 SLO-B19 WHITE |
| DISPLAY TYPE: | AMOLED |
| RESOLUTION: | 480x408 |
| DISPLAY SIZE INCH: | 1.82 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 4.62 см |
| OS: | Harmony OS 4.2.0 |
| GPS: | Yes |
| BLUETOOTH: | Yes |
| WLAN: | No |
| SMARTWATCH NOTIFICATIONS: | Yes |
| LOUDSPEAKER: | Yes |
| MICROHPONE: | Yes |
| HEART RATE MONITOR: | Yes |
| PEDOMETER: | Yes |
| DISTANCE: | Yes |
| SLEEP TRACKING: | Yes |
| BURNED CALORIES: | Yes |
| ALTIMETER: | No |
| BAROMETER: | No |
| COMPASS: | No |
| SPO2: | Yes |
| SILENT ALARM: | Yes |
| DUST/WATER PROOF: | 5 ATM ПО ISO 22810:2010 |
| SALTWATER-PROOF: | No |
| WEIGHT: | 26 g |
| CASE SIZE: | 43.2 MM |
| DIMENSION: | 43.2X36.3X9.9 MM |
| BATTERY TYPE: | 400 mAh |
| COMPATIBILITY: | Android, IOS |
| OTHERS: | ВЪРТЯЩА СЕ КОРОНА |
| COLOUR: | WHITE LEATHER |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6942103118623 |




























