| DISPLAY SIZE INCH | 2.40 " |
| MEMORY CARD SLOT | Yes |
| REAR CAMERA | 0.30 MPx |
| DUAL SIM | Yes |
| FMRADIO | Yes |
| BATTERY CAPACITY | 1450 mAh |
| Brand | NOKIA |
| MODEL: | 150 BLACK |
| CPU: | MTK 6261D |
| TYPE: | FEATURE PHONE |
| DISPLAY SIZE INCH: | 2.40 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 6.10 см |
| DISPLAY TYPE: | TFT |
| RESOLUTION: | 320x240 |
| INTERNAL MEMORY: | 4 MB |
| RAM: | 4 MB |
| MEMORY CARD SLOT: | Yes |
| REAR CAMERA: | 0.30 MPx |
| AUTOFOCUS: | No |
| FLASH: | Yes |
| VIDEO RECORDING: | Yes |
| VIDEOPLAYER: | Yes |
| OS: | NOKIA |
| VERSION: | S30+ |
| DUAL SIM: | Yes |
| SIM CARD TYPE: | STANDART |
| GPS: | No |
| A-GPS SUPPORT: | No |
| BLUETOOTH: | No |
| WLAN: | No |
| NFC: | No |
| 3G: | No |
| 4G: | No |
| 5G: | No |
| MP3: | Yes |
| FMRADIO: | Yes |
| DUST/WATER PROOF: | IP52 |
| WEIGHT: | 106.3 g |
| DIMENSION: | 130.95X50.6X15.15 MM |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| BATTERY CAPACITY: | 1450 mAh |
| FINGERPRINT: | No |
| INTERFACE: | Micro USB |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| OTHERS: | ФЕНЕРЧЕ, ДИКТОФОН |
| EAN | 6438409087935 |






























