| POWER | 150 W |
| Brand | SMEG |
| MODEL: | SJF01PBEU |
| TYPE: | SLOW JUICERS |
| POWER: | 150 W |
| JUICE JUG CAPACITY: | 0.50 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 10.240 kg |
| EAN | 8017709224332 |







i
"" in 4 days
| POWER | 150 W |
| Brand | SMEG |
| MODEL: | SJF01PBEU |
| TYPE: | SLOW JUICERS |
| POWER: | 150 W |
| JUICE JUG CAPACITY: | 0.50 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 10.240 kg |
| EAN | 8017709224332 |