| MATERIAL | МЕТАЛ+MDF |
| WIDTH | 900.00 мм |
| HEIGHT | 1800.00 мм |
| DEPTH-MM | 400.00 мм |
| NUMBER OF SHELVES | 4 |
| PAYLOAD | 175.00 kg |
| Brand | KTN |
| MODEL: | VOSC204SR 180X90X40 СМ. |
| MATERIAL: | МЕТАЛ+MDF |
| WIDTH: | 900.00 мм |
| HEIGHT: | 1800.00 мм |
| DEPTH-MM: | 400.00 мм |
| NUMBER OF SHELVES: | 4 |
| PAYLOAD: | 175.00 kg |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |






