| TYPE | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY | 9.0 kg |
| DEPTH | 61.3 см |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | WQG14500BY |
| TYPE: | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY: | 9.0 kg |
| START DELAY: | Yes |
| SOUND POWER LEVEL: | 64.0 dB |
| FILTER INDICATOR: | Yes |
| WATER TANK INDICATOR: | Yes |
| AUTOPROGRAM: | Yes |
| DELICATES PROGRAM: | Yes |
| WOOL PROGRAM: | Yes |
| ANTI-CREASE OPTION: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| HEIGHT: | 84.20 см |
| WIDTH: | 59.8 см |
| DEPTH: | 61.3 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| HUMIDITY SENSOR: | Yes |
| STAINLESS STEEL DRUM: | Yes |
| CONDENSATION EFFICIENCY CLASS: | C |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| WEIGHTED ENERGY CONSUMPTION: | 144 kWh |
| EAN | 4242005357086 |






















