| PROGRAMMES NUMBER | 5 |
| TEMPERATURES NUMBER | 3 |
| Brand | INDESIT |
| MODEL: | D2F HK26 |
| CAPACITYINSTANDARDPLACESETTING: | 14 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 46.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 5 |
| TEMPERATURES NUMBER: | 3 |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| START DELAY: | Yes |
| ENERGY CONSUMPTION ECO: | 95.00 kWh |
| WATER CONSUMPTION PER CYCLE: | 9.5 L |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 60.00 см |
| DEPTH: | 59.00 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8050147662762 |






















