TV SONY XR-83A80L 4K Ultra HD OLED GOOGLE TV, 83.0 ", SMART TV
Code: 11172
Unavailable online. Check the availability in stores.
Price:3499.00/6843.45 лв.
See credit plans
from131.83
/
257.84 лв.
SCREEN TECHNOLOGY
OLED TV
DISPLAY SIZE INCH
83.0 "
RESOLUTION
4K ULTRA HD 3840 x 2160
OPERATING SYSTEM
GOOGLE TV
SMART TV
Yes
BrandSONY
MODEL:
XR-83A80L 4K Ultra HD OLED
SCREEN TECHNOLOGY:
OLED TV
DISPLAY SIZE INCH:
83.0 "
DISPLAY SIZE SM:
210.0 см
RESOLUTION:
4K ULTRA HD 3840 x 2160
PICTURE MOTION:
XR OLED MOTION
DIGITAL TUNER:
DVB-T/T2/C/S
OPERATING SYSTEM:
GOOGLE TV
SMART TV:
Yes
IMAGE TECHNOLOGY:
XR OLED CONTRAST PRO
IMAGE TECHNOLOGY:
XR TRILUMINOS PRO, 4K/120 FPS
HDR:
HDR10
SOUND TECHNOLOGY:
ACOUSTIC SURFACE AUDIO
SOUND TECHNOLOGY:
ACOUSTIC AUTO CALIBRATION
BLUETOOTH:
PROCESSOR:
COGNITIVE PROCESSOR XR™
OTHER FUNCTIONS:
VOICE SEARCH, APPLE AIRPLAY
WI-FI:
Number of HDMI inputs:
4
Number of USB ports:
2
LAN:
OPTICAL OUTPUT:
REMOTE CONTROL:
DIMENSION (H, W, D):
1072 x 1880 x 428
WEIGHT:
43.5 КГ
VESA COMPATIBILITY:
40СМ X 40СМ
DIFFERENT SIZE:
55", 65", 77"