| LENGTH | 535.00 мм |
| WIDTH | 365.00 мм |
| HEIGHT | 335.00 мм |
| WARRANTY CERAMICS | 25 Год. |
| Brand | IDEALSTANDARD |
| MODEL: | TESI |
| MATERIAL: | КЕРАМИКА |
| TYPE: | СТЕННА ТОАЛЕТНА ЧИНИЯ |
| COLOUR: | ЧЕРЕН МАТ |
| LENGTH: | 535.00 мм |
| WIDTH: | 365.00 мм |
| HEIGHT: | 335.00 мм |
| WARRANTY CERAMICS: | 25 Год. |
| EAN | 8014140485490 |







